• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę Warszawa

Warszawa...duże miasto, duże perspektywy, duże możliwości. Właśnie to miasto zostało przez Ciebie wytypowane i chcesz otworzyć w nim działalność gospodarczą? Szukaj pod hasłem "sprzedam spółkę Warszawa". Zapewnisz sobie oferty dotyczące właśnie tego miasta. A przecież właśnie tego chciałeś.

Rozważasz prowadzenie własnej firmy, działalności tylko Twojej, w której sam sobie będziesz szefem? Świetny pomysł, więc nie rezygnuj z niego. Chęć posiadania własnej firmy przysłania jeden problem, polegający na tym, że nie chcesz marnować czasu na wszystkie te załatwienia, formalności związane z zakładaniem działalności gospodarczej i szukasz jakiegoś sposobu na ich ominięcie?

Nie poddawaj się! Mam dla Ciebie rozwiązanie! Wybrałeś Warszawę jako miasto, w którym chcesz mieć swoją firmę, a więc skup swoją uwagę na słowach "sprzedam spółkę Warszawa" i wybierz ofertę spełniającą wszystkie Twoje wymogi. Opracowałeś już plan działania? To podejmij kolejne kroki w kierunku wymarzonej firmy! Gwarantuję Ci satysfakcję jeśli uda Ci się dojść do celu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.