• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę Śląskie

Województwo Śląskie uchodzi za jeden z lepiej rozwiniętych regionów w Polsce. Być może właśnie dlatego zakładanie nowych firm właśnie w tym miejscu, cieszy się tak dużą popularnością. Osoba, która chciałaby zmienić rodzaj prowadzonej działalności i zacząć wszystko od nowa, na pewno od razu powinna dać w gazetach lub Internecie ogłoszenie „sprzedam spółkę Śląskie”. Z drugiej strony, osoba chcąca rozpocząć prowadzenie własnego biznesu, będzie musiała zmierzyć się z szeregiem procedur, które są nieuniknione. Wiele ludzi chciałoby ot po prostu, z dnia na dzień założyć firmę. Prócz tego najlepiej byłoby gdyby od razu posiadała ona jakiś staż, który będzie dla Klientów zachętą. Nie jest to takie proste... Do czasu... Czasem warto zorientować się w temacie zaczerpnąć informacji, bo być może ktoś zamieścił gdzieś ogłoszenie „sprzedam spółkę Śląskie”. Na wszystko potrzeba czasu, jednak trzeba wiedzieć o wielu możliwościach, które dają środki przekazu, gdyż w dzisiejszym świecie są one ogromnym ułatwieniem.

W ofercie posiadamy spółki z o.o. na sprzedaż z siedzibą w województwie śląskim.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.