• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę Poznań

Zakładanie spółki, a następnie jej rejestracja, wiążą się z koniecznością skompletowania wielu wymaganych dokumentów, które następnie będą zawierały istotne informacje dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej. Dlatego zalecam, aby na wszelkie sposoby szukać różnego rodzaju uproszczeń, które sprawią, że ta procedura nie będzie ani czasochłonna, ani aż tak bardzo męcząca. Przykładowo jesteś z Poznania – widzisz gdzieś w gazecie ogłoszenie „Sprzedam spółkę Poznań”. Co z tym robisz ? Jeżeli nie wiesz, to może Ci podpowiem. Sprawdź tą firmę i jeśli wszystko jest w porządku, to nie zastanawiaj się, tylko rozpocznij procedurę jej zakupu. Teraz pojawia się zapewne problem tego, w jaki sposób sprawdzić taką spółkę.

Prawda jest taka, że osoba, która nie do końca się na tym zna, na pewno sobie z tym nie poradzi. Właśnie w tym celu działają firmy, które pośredniczą w zakupie i sprzedaży spółek. Powierzenie sprawy w ręce profesjonalistów jest najlepszym możliwym wyjściem z tej sytuacji.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki i spotkasz się z ogłoszeniem „sprzedam spółkę Poznań”, to nie zwlekaj, ponieważ ktoś może Cię uprzedzić. Od razu rozglądnij się za firmą, która w swojej ofercie zawiera pośrednictwo w zakupie spółki.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.