• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę Poznań

Zakładanie spółki, a następnie jej rejestracja, wiążą się z koniecznością skompletowania wielu wymaganych dokumentów, które następnie będą zawierały istotne informacje dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej. Dlatego zalecam, aby na wszelkie sposoby szukać różnego rodzaju uproszczeń, które sprawią, że ta procedura nie będzie ani czasochłonna, ani aż tak bardzo męcząca. Przykładowo jesteś z Poznania – widzisz gdzieś w gazecie ogłoszenie „Sprzedam spółkę Poznań”. Co z tym robisz ? Jeżeli nie wiesz, to może Ci podpowiem. Sprawdź tą firmę i jeśli wszystko jest w porządku, to nie zastanawiaj się, tylko rozpocznij procedurę jej zakupu. Teraz pojawia się zapewne problem tego, w jaki sposób sprawdzić taką spółkę.

Prawda jest taka, że osoba, która nie do końca się na tym zna, na pewno sobie z tym nie poradzi. Właśnie w tym celu działają firmy, które pośredniczą w zakupie i sprzedaży spółek. Powierzenie sprawy w ręce profesjonalistów jest najlepszym możliwym wyjściem z tej sytuacji.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki i spotkasz się z ogłoszeniem „sprzedam spółkę Poznań”, to nie zwlekaj, ponieważ ktoś może Cię uprzedzić. Od razu rozglądnij się za firmą, która w swojej ofercie zawiera pośrednictwo w zakupie spółki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.