• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam Spółkę Mazowieckie

W naszym kraju dużą ilością dobrze prosperujących firm może pochwalić się województwo mazowieckie. Stolica, wielkość miasta, liczba mieszkańców, a także dobre warunki pozwalające na prowadzenie firmy zgodnie z najwyższymi standardami... To tylko kilka czynników, które sprzyjają rozwojowi tego regionu.

Stąd również liczne ogłoszenia „sprzedam spółkę mazowieckie”, które cieszą się dużym zainteresowaniem z racji tego, że prowadzenie firmy w centrum Polski zawsze niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Dotyczy to również tego, że firma np. z Warszawy ma większe szanse wybicia na rynku, a także w starciu z konkurencją.

Należy jednak pamiętać, że w prowadzeniu działalności gospodarczej, równie ważny jest na nią pomysł. Lokalizacja może trochę pomóc. Jednak słaby pomysł i brak umiejętności do prowadzenia firmy nie mają szans nawet w najlepszej możliwej siedzibie, jaka dostępna jest w Polsce.

Dlatego zanim zdecydujesz się na skorzystanie z oferty „sprzedam spółkę mazowieckie”, rozważ wszystkie możliwe za i przeciw. Nie kupuj przysłowiowego kota w worku, tylko wykaż się rozwagą i odpowiedzialnością, jaka spoczywa na Tobie, jaki na przedsiębiorcy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.