• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedam spółkę Łódź

Rozważają Państwo założenie własnej działalności gospodarczej? Chcieliby Państwo posiadać własną firmę, o której sami będą mogli decydować? Myślę, że nieprzypadkowo znaleźli się Państwo na naszym ogłoszeniu “sprzedam spółkę Łódź”.

Zarządzanie własnym podmiotem gospodarczym z ograniczoną odpowiedzialnością posiada wiele zalet m.in. niski kapitał zakładowy wynoszący 5 000 PLN, ograniczona odpowiedzialność wspólników - wspólnicy nie odpowiadają za zobowiązania własnym majątkiem, jedynym wkładem pieniężnym, który mogą stracić jest kapitał zakładowy, spółka może być prowadzona jako jednoosobowa działalność gospodarcza, elastyczność, ponieważ nadaje się zarówno do prowadzenia dużych przedsiębiorstw, jak i małych firm rodzinnych.

Firma, którą można zakupić nie posiada żadnych zobowiązań, a jako potwierdzenie jej czystości dołącza się wniosek notarialny.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy “sprzedam spółkę Łódź” to zapraszamy do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.