• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę kujawsko-pomorskie

Chcą Państwo poprowadzić własną działalność gospodarczą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a jednocześnie pominąć długoterminową i problemową rejestrację jednostki gospodarczej?

Najlepszym rozwiązaniem dla Państwa będzie zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Czym jest taki podmiot gospodarczy?

Gotowa spółka jest w pełni przygotowana, aby natychmiast poprowadzić pod sobą firmę. Posiada wszelkie numery identyfikacyjne NIP, REGON, KRS, które są potwierdzeniem do wpisów w odpowiednich urzędach. Dodatkowo podmiot gospodarczy dysponuje kapitałem zakładowym, a także odpowiednio sporządzoną umową. Nie muszą się Państwo martwić, że coś wypełnią źle i będą musieli wypełniać formularze jeszcze raz, ponieważ wszystko zrobią za Was profesjonaliści.

Zakup czystego podmiotu zajmuje około 24 godzin, a samodzielna rejestracja do kilku tygodni.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek zarejestrowanych w różnych województwach, w tym także w kujawsko-pomorskim. Nasze jednostki nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej, a więc ich nabycie jest bezpieczne.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.