• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę handlową

W prawie polskim wyróżnia się następujące spółki handlowe:

- spółka jawna,
- spółka partnerska,
- spółka komandytowa,
- spółka komandytowo – akcyjna,
- spółka akcyjna,
- spółka z o.o.

Prowadzenie swojego biznesu jest naprawdę sukcesem. Jednakże z różnych przyczyn przedsiębiorcy decydują się na sprzedaż prowadzonych przedsiębiorstw i szukają osób chętnych do ich odkupienia Niektórzy umieszczają ogłoszenia w internecie z nagłówkiem: „sprzedam spółkę handlową”. Samo ogłoszenie jednak często okazuje się być niewystarczające z uwagi na nieufność potencjalnych nabywców.

Dlatego, jeżeli chcesz mieć etap sprzedaży spółki za sobą, możesz skontaktować się z Nami. Dlaczego? Ponieważ to właśnie my znajdziemy dla Ciebie osobę zainteresowaną twoją działalnością. W ramach współpracy umówimy notariusza oraz sporządzimy umowę sprzedaży udziałów. Jesteśmy obecni przy całym procesie sprzedaży. Nadzorujemy zarówno nabywcę jak i sprzedawcę. Z nami szybciej zakończysz ten etap.

Dlatego zrezygnuj z ogłoszeń: „sprzedam spółkę handlową”, „spółka handlowa do sprzedania” tylko bierz za telefon i zadzwoń do Nas.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.