• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedam spółkę 6 miesięczną

Sprzedam spółkę 6 miesięczną – coraz więcej podobnych ogłoszeń pojawia się w Internecie. W ofertach firm świadczących usługi związane z pomocą w rozpoczynaniu prowadzenia działalności, również coraz częściej napotykamy informacje o tym, że w swojej ofercie posiadają one spółki z półrocznym stażem na sprzedaż

Zakup nowej, czystej spółki staje się niewystarczający. Przedsiębiorcom zależy na tym żeby jeszcze szybciej i jeszcze sprawniej wkroczyć na rynek ze swoją ofertą usług czy produktów. Jest to jednak utrudnione, nowe firmy nie budzą zaufania zarówno w oczach potencjalnych partnerów biznesowych, jak i instytucji finansowych mogących udzielić wsparcia firmie. Zaufane to budzą jednak przedsiębiorstwa, które od kilku miesięcy prowadzą działalność, radzą sobie i utrzymują się nie popadając w długi czy zobowiązania, z których nie są w stanie się wywiązać.

Jeśli zależy Państwu na pewnym starcie, na bezproblemowym rozpoczęciu prowadzenia działalności, szybkim nawiązaniu relacji biznesowych czy pozyskaniu dofinansowania, ogłoszenia „Sprzedam spółkę 6 miesięczną” są właśnie dla Państwa.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.