• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprawozdawczość finansowa

Sprawozdawczość finansowa to działanie, które pełni funkcje sprawozdawcze. Ma na celu opracowanie informacji na temat sytuacji finansowej i majątkowej podmiotu gospodarczego prowadzącego działalność gospodarczą na rynku. Źródłem danych finansowych, które stanowią przedmiot szczegółowych analiz jest sprawozdanie finansowe, które przedstawia wyniki działania firmy w przekroju na poszczególne segmenty działalności. Wiarygodne dane finansowe na temat firmy gwarantuje prawidłowo prowadzony system rachunkowości firmy, który zgodnie z wszystkimi wytycznymi prawnymi zawiera kompleksowe zestawienie operacji gospodarczych, które miały miejsce w związku z prowadzoną działalność gospodarczą.

Sprawozdawczość finansowa jest niezbędna dla kierownictwa jednostki gospodarczej, które może pozyskać informacje na temat wyników prowadzonej działalności gospodarczej oraz dla inwestorów, którzy poszukują trafnych źródeł alokacji wolnych kapitałów. Kierownik jednostki gospodarczej, który odpowiedzialny jest za prowadzenie systemu księgowości firmy powinien dołożyć wszelkich starań aby zadania związane z działem księgowości firmy wykonywane były z należytą starannością.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.