• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSporządzenie sprawozdań finansowych Kraków

Prowadzenie pełnej księgowości zobowiązuje do przygotowywania skomplikowanej i kompleksowej dokumentacji, na podstawie której dokonuje się analizy sytuacji przedsiębiorstwa i podejmuje się decyzje dotyczących działań planowanych w przyszłości.

Sporządzenie sprawozdań finansowych Kraków należy do obowiązków księgowego zatrudnianego w każdej firmie lub biura rachunkowego, z którym firma podjęła współpracę, jeżeli jest ona zakwalifikowana do grona podmiotów zobligowanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Sprawozdanie to jest najważniejszym raportem jednostki. Tworzy się go na zakończenie każdego roku obrachunkowego, lub w innym terminie, określonym przez ustawę, w celu zamknięcia ksiąg handlowych. Dokument ten musi mieć ściśle określoną formę, być porównywalny i rzetelny oraz przede wszystkim czytelny.

Jeżeli chcą Państwo powierzyć sporządzenie sprawozdań finansowych Kraków specjalistom, zapraszam do kontaktowania się z nami. Nasi eksperci przedstawią Państwu więcej informacji na temat tej usługi.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.