• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z o.o. z numerem VAT

Kupno nowej spółki z o.o. z numerem VAT jest rozwiązaniem, które wybiera ostatnimi czasy coraz więcej przedsiębiorców. Główny wpływ na to ma skrócony czas rozpoczęcia prowadzenia działalności, gdyż już po 24 godzinach po zakupie można zacząć działać, a sam proces zakupu spółki przebiega szybko i sprawnie. Kolejnym przychylnym aspektem, który przemawia za zakupem gotowej spółki jest możliwość ograniczenia pracy związanej z założeniem nowej spółki od podstaw.

Zakup nowej, założonej już spółki daje pewność, że spółka posiada wszystkie niezbędne dokumenty rejestrowe, ma nadane numery: NIP, KRS, REGON, VAT, VAT UE, dysponuje szerokim zakresem kodów PKD oraz została poprawnie założona.

Oferowane do sprzedaży spółki są czyste – wolne od jakichkolwiek zobowiązań o czym świadczy notarialne poświadczenie, które posiadają. Zakup nowej spółki z o.o. z numerem VAT daje zatem jej nowemu właścicielowi gwarancję 100% bezpieczeństwa.

Kupując spółki z o.o. z numerem VAT przedsiębiorcy w niskiej cenie otrzymują pewny i sprawdzony przez ekspertów podmiot.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00