• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z 2012 roku z siedzibą w Krakowie

Jedną z ofert naszej Kancelarii są spółki z 2012 roku z siedzibą w Krakowie. Spółki te zostały zarejestrowane przez naszych ekspertów już jakiś czas temu i do tej pory nie znalazły odpowiedniego nabywcy. Warto zastanowić się nad zakupem takiej spółki w szczególności jeśli poszukują Państwo:

- szybkiego sposobu na podjęcie działalności gospodarczej na rynku,
- podmiotu, który zwiększy możliwość pozyskania dofinansowanie w postaci jakiejś pożyczki, kredytu,
- spółki, która umożliwi ubiegania się o dotację unijną, często fundusze mogą pozyskać wyłącznie grupy podmiotów gospodarczych, które posiadają własną firmę.

Zalet zakupu spółki z 2012 roku z siedzibą w Krakowie jest kilka, jeśli nie odpowiada Państwu lokalizacja siedziby naszej spółki możemy ją zmienić na dowolnie wybrane przez Państwo miasto, możemy także zaproponować prowadzenie wirtualnego biura dla spółki.

Zajmujemy się obsługą całego procesu nabycia udziałów spółki, dokonujemy wszystkich stosownych zmian w umowie spółki oraz aktualizacji danych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Zapraszamy Państwa do kontaktu, udzielimy wszystkich szczegółowych informacji na temat naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00