• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki wady i zalety

Decydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej powinno się pamiętać, że jest to poważna i przede wszystkim wiążąca decyzja, która łączy się z wieloma obowiązkami i koniecznością dokonania kilku, niezwykle ważnych wyborów. Jednym z nich jest forma prawna działalności, której właścicielem chcemy zostać.

Nim przedsiębiorca przystąpi do rejestracji podmiotu, powinien dowiedzieć się jakie posiada opcje, jakie formy są dostępne i jakie posiadają spółki wady i zalety. Każda z form posiada swoje indywidualne cechy, pozytywne i negatywne aspekty. Każda z nich rejestrowana jest w nieco innych celach i wiąże się z innymi korzyściami i zobowiązaniami.

Jeśli nie jesteś zorientowany w poruszanych przez mnie kwestiach, powinieneś rozważyć konsultacje z doradcą gospodarczym, który wyjaśni Ci jakie posiadają spółki wady i zalety i doradzi tę, która w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej.

Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi powinieneś niezwłocznie się z nami skontaktować. Zapraszamy do współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.