• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSpółki stażowe z siedzibą w Krakowie

W swojej ofercie nasza Kancelaria posiada spółki stażowe z siedzibą w Krakowie. Są to spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które już jakiś czemu zostały zarejestrowana, jednak do tej pory nie zostały zakupione przez żaden podmiot prawny i nie podjęły aktywnej działalności gospodarczej. Spółki stażowe są w pełni gotowe do rozpoczęcia działalności na rynku gospodarczym, posiadają wszystkie numery rejestracyjne, uregulowaną mają wartość kapitału zakładowego. Spółki stażowe z siedzibą w Krakowie to propozycja idealna dla jednostek gospodarczych, które planują pozyskać kredyt, pożyczkę na finansowanie swojej działalności. Z uwagi na staż rynkowy i brak jakichkolwiek zadłużeń takie spółki są dobrze postrzegane przez instytucje, które zajmują się udzielaniem kredytów.

Proponujemy obsługę całego procesu zakupu spółki, dzięki czemu ominą Państwo szereg niezbędnych formalności i w bardzo krótkim czasie staną się Państwo właścicielami spółki. Spółki stażowe z siedzibą w Krakowie uregulowane mają wszystkie dane w KRS, trzeba jednak dokonać niezbędnych zmian w związku ze zmianą właściciela spółki, możemy także zmienić siedzibę takiej spółki na dowolnie wybrane prze Państwo miasto w Polsce. Zapraszamy do współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.