• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki i ich klasyfikacja

W kwestii spółki i ich klasyfikacja wyróżnia się:

Spółki prawa cywilnego:

-cywilna

Spółki prawa handlowego:

a) spółki osobowe:
-jawna
-partnerska
-komandytowa
-komandytowo-akcyjna

b) spółki kapitałowe:

-z ograniczoną odpowiedzialnością
-akcyjna

Wpisując w wyszukiwarkę "spółki i ich kwalifikacja" znajdziesz szczególną charakterystykę każdego rodzaju. My jednak zajmiemy się trochę bliżej spółką z o.o. Jest to najpopularniejsza forma działalności gospodarczej. Dlaczego? Bowiem posiada takie zalety jak: zabezpieczenie majątku wspólników, osobowość prawna, łatwy sposób pozyskania kapitału- poprzez włączenie nowego członka, stosunkowo niski kapitał zakładowy (5000zł) w porównaniu ze spółką akcyjną (100 000zł).

Jedyny problem związany jest z rejestracją tej spółki, gdyż jest to proces długotrwały i kosztowny. Każdy jednak problem da się rozwiązać. Nasza firma zajmuje się sprzedażą spółek z o.o., a także ich rejestracją. Jeśli więc chcesz prowadzić działalność właśnie w tej formie, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług. Umożliwi Ci to szybszy oraz prostszy start, pozwoli na zaoszczędzenie czasu oraz pominięcie formalności. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.