• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki do kupna

Chcesz szybko i sprawie założyć własną spółkę ? Nie chcesz marnować czasu na bieganie po urzędach i wypełnianie wszystkich dokumentów, formularzy i wniosków ? Jeżeli tak, to gotowe spółki są idealna opcją dla Ciebie.

Warunkiem, jaki musisz spełniać to posiadany kapitał na pokrycie kosztów zakupu. Jeśli zebranie gotówki nie jest dla Ciebie problemem, nie pozostaje Ci nic innego, jak znaleźć spółki do kupna, która w 100% będzie spełniała Twoje oczekiwania. Obecnie spółki do kupna możesz znaleźć wszędzie – prasa, Internet... Wystarczy się postarać, poświęcić trochę czasu na poszukiwania i być może trafisz na tą najlepszą dla Ciebie spółkę.

Co jeśli się nie uda, a poszukiwania pójdą na marne ? Spokojnie, nic nie pójdzie na marne, ponieważ będziesz wiedział, że dołożyłeś wszelkich starań, aby samemu znaleźć spółkę. Tymczasem mam dobrą wiadomość dla osób, które mimo poszukiwań, nie znalazły nic dla siebie, albo po prostu są zbyt zapracowane, aby szukać. Mam na myśli to, że istnieje również możliwość, aby zadanie to zlecić odpowiednim firmom, które mogą zaoferować Ci znalezienie spółki, która całkowicie spełni Twoje oczekiwania lub po prostu taką spółkę dla Ciebie założą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.