• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka ze zdolnością kredytową

Przeglądając serwisy ogłoszeniowe coraz częściej można się spotkać z ogłoszeniem „spółka z zdolnością kredytową poszukiwana".

Zakup takiej spółki daje możliwość pozyskania zewnętrznych źródeł finansowania. To idealne rozwiązanie jeśli posiadany kapitał nie jest zbyt duży, a rozwój działalności wiązać się będzie z koniecznością zaciągnięcia kredytu. W wielu przypadkach poszukiwania takiej spółki nie należą do łatwych zadań, ponieważ prowadzenie działalności w zmieniających się warunkach rynkowych przynosi różne wyniki, a dobrze prosperujące spółki rzadko są przeznaczane do sprzedaży.

Rozwiązaniem z jakiego można skorzystać jest gotowa spółka, która oferowana jest przez naszą firmę. Spółka ta podobnie jak spółka ze zdolnością kredytową daje szereg możliwości. Atutem gotowej spółki jest jej staż czasowy, w przypadku spółek założonych w poprzednich latach. Podmioty funkcjonujące na rynku już przez pewien okres czasu zyskują przychylność instytucji finansowych udzielających kredytów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.