• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. w 24

Własna, nowa, w pełni zarejestrowana spółka z o.o. w 24 może być nasza. Wystarczy, że stojąc u progu podjęcia decyzji o rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej zdecydujemy się skorzystać z możliwości, jaką stworzyło ministerstwo finansów w 2012 roku– rejestracji spółki w systemie S24.

Zakładając firmę w systemie online nie musimy sporządzać jej umowy w formie aktu notarialnego i ponosić z tego tytułu jakichkolwiek kosztów. Umowę za pośrednictwem systemu przygotowujemy szybko, na podstawie gotowego, uniwersalnego wniosku. Nie musimy sporządzać żadnych skomplikowanych formularzy ani wypełniać żadnych dodatkowych wniosków. Jeśli skorzystamy z systemu nie będziemy musieli również czekać aż złożone przez nas dokumenty zostaną rozpatrzone i otrzymamy odpowiedź z sądu. Spółka z o.o. w 24 godziny będzie gotowa do podjęcia aktywnej działalności i wejścia na rynek ze swoją ofertą w niecałą dobę. Jeśli przedsiębiorca skorzysta z ministerialnego systemu, w przyszłości będzie miał możliwość dokonywania aktualizacji danych swojej firmy również przez internet, bez wychodzenia z domu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.