• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. księgowość

„Spółka z o.o. księgowość” to zagadnienie, z którym do czynienia ma każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadząc firmę w formie takiej spółki podmiot gospodarczy powinien pamiętać, że zobowiązany zostanie do prowadzenia pełnej księgowości.

Pełna księgowość spółki wymaga wykonania wielu czynności między innymi ewidencji wszystkich zdarzeń gospodarczych jakie mają miejsce w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą a także sporządzenia na koniec roku obrotowego sprawozdania finansowego. Z takiego systemu księgowości w firmie płyną również korzyści w postaci wielu danych finansowych, które umożliwiają bardzo dokładną analizę prowadzonej działalności gospodarczej.

Problematyka zagadnienia „spółka z o.o. księgowość” powinna zostać opracowana już na początku działalności gospodarczej. Wybór odpowiednich rozwiązań w zakresie prowadzania księgowości firmy umożliwia optymalizację prowadzonej działalności gospodarczej oraz zminimalizowanie możliwości popełnienia błędów.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.