• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. komandytowa 2015

Wielu przedsiębiorców coraz częściej interesuje się rodzajem spółki jakim jest spółka z o.o. komandytowa 2015, gdyż niesie ze sobą wiele korzyści, które ułatwiają znacznie rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Czym charakteryzuje się ta spółka? O czym warto pamiętać decydując się na tę formę spółki?

Spółka z o.o. komandytowa 2015 to spółka, w której komplementariuszem jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a komandytariuszem wspólnik tej spółki z o.o. lub inna osoba fizyczna. Kto reprezentuje? Prawo do reprezentacji spółki z o.o. komandytowej przysługuje komplementariuszowi. Co jest celem połączenia spółki z o.o. i spółki komandytowej? Optymalizacja podatkowa – uniknięcie podatku CIT. Jak więc łatwo zauważyć nic dziwnego, że z dnia na dzień rośnie liczba przedsiębiorców wybierających tą formę prowadzenia firmy.

Zainteresowany otworzeniem działalności w formie jaką jest spółka z o.o. komandytowa 2015? Chętnie pomożemy Ci osiągnąć cel! Postaramy się ograniczyć wszelkie formalności do minimum, a przy tym bezpiecznie założyć Twoją działalność. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.