• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z o.o. komandytowa 2015

Wielu przedsiębiorców coraz częściej interesuje się rodzajem spółki jakim jest spółka z o.o. komandytowa 2015, gdyż niesie ze sobą wiele korzyści, które ułatwiają znacznie rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Czym charakteryzuje się ta spółka? O czym warto pamiętać decydując się na tę formę spółki?

Spółka z o.o. komandytowa 2015 to spółka, w której komplementariuszem jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a komandytariuszem wspólnik tej spółki z o.o. lub inna osoba fizyczna. Kto reprezentuje? Prawo do reprezentacji spółki z o.o. komandytowej przysługuje komplementariuszowi. Co jest celem połączenia spółki z o.o. i spółki komandytowej? Optymalizacja podatkowa – uniknięcie podatku CIT. Jak więc łatwo zauważyć nic dziwnego, że z dnia na dzień rośnie liczba przedsiębiorców wybierających tą formę prowadzenia firmy.

Zainteresowany otworzeniem działalności w formie jaką jest spółka z o.o. komandytowa 2015? Chętnie pomożemy Ci osiągnąć cel! Postaramy się ograniczyć wszelkie formalności do minimum, a przy tym bezpiecznie założyć Twoją działalność. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.