• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka w 24 godziny

Rejestracja spółki powoli staje się ostatnim sposobem, na który decydują się przedsiębiorcy pragnący rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce. Nie chcą oni już dłużej czekać tygodniami na rozpatrzenie wniosku oraz borykać się z licznymi formalnościami, jakich muszą dopełnić na drodze rejestracji.

Po co czekać, po co sporządzać umowy i wypełniać formularze skoro spółka w 24 godziny może być nasza, za sprawą jednego, krótkiego wniosku elektronicznego. Wystarczy, że zdecydujemy się na przeprowadzenie procedury zakładania działalności w ministerialnym systemie do rejestracji online, a staniemy się właścicielami własnej firmy w niecałą dobę.

Założona spółka w 24 godziny pozwoli nam szybko rozpocząć działalność, bez żadnych dodatkowych czynności, które będziemy musieli wykonać. Jest to podmiot w pełni zarejestrowany, posiadający kompletną dokumentację rejestrową i numery takie jak NIP, REGON, KRS, gotowy do tego, aby wejść na rynek ze swoją ofertą usług i towarów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.