• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka kapitałowa na sprzedaż

Marzy Ci się własny biznes? Chcesz wreszcie stać się niezależny, osiągać większe dochody i już masz dosyć wykonywania poleceń szefa? Możesz zacząć prowadzenie działalności dosłownie od zaraz! Jak tego dokonać? Wystarczy wybrać opcję proponowaną przez naszą firmę. Jest nią spółka kapitałowa na sprzedaż.

Dobrze wiemy jak długo może trwać rejestracja firmy, a Ty? Zdajesz sobie sprawę, że to kwestia miesiąca? Jest to dosyć długi proces, a w dodatku trzeba zająć się wieloma formalnościami i odwiedzić nie jeden urząd. Stąd też lepiej wybrać naszą ofertę. U nas kupisz spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, czyli najczęściej wybieraną formę działalności. Dzięki niej Twój majątek jest bezpieczny, a przedsiębiorstwo posiada osobowość prawną, więc jest bardziej wiarygodne i banki chętniej udzielają kredytów.

Spółka kapitałowa na sprzedaż to nie tylko oszczędność czasu, ale również wygoda i zapewnienie lepszej przyszłości. Może wybierając właśnie to rozwiązanie uda Ci się wyprzedzić konkurencję, bo Twoje przedsięwzięcie ruszy wcześniej? Nie zwlekaj! Czekamy na wiadomość od Ciebie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00