• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSp. z o.o. a ZUS

Sp z o.o. a ZUS – zagadnienie to zaprząta głowę nie jednemu przedsiębiorcy planującemu rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej. Nim zdecyduje się on na zarejestrowanie podmiotu gospodarczego powinien zapoznać się z warunkami związanymi z naliczaniem wysokości składek ZUS w spółce z o.o..

Zagłębiając się w tematyce sp z o.o. a ZUS zapewne i Państwo znajdą bardzo interesującą informację dotyczącą możliwości ominięcia konieczności odprowadzania składek na Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jest to jednak opcja dostępna jednak tylko i wyłącznie dla właścicieli spółek z ograniczoną odpowiedzialnością posiadającej co najmniej dwóch wspólników. Podział udziałów między właścicielami wcale nie musi być równy. Jeden ze wspólników może mieć 1% a kolejny 99%.Planując początkowo założenie jednoosobowej spółki wystarczy więc tylko przekazać jeden procent udziałów, aby móc uzyskać zwolnienie z ZUSu i jednocześnie nie zmienić zbytnio struktury prowadzonej przez siebie spółki z o.o..

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.