• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSkładanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego

Od pewnego czasu składanie dokumentów do KRS musi odbywać się w formie elektronicznej. Co prawda obowiązek ten nie dotyczy wszystkich wniosków oraz dokumentów, ale w znacznej mierze tych związanych ze sprawozdaniami.

Postać elektroniczna nie obowiązuje w przypadku:
- uchwał i postanowień odnośnie zatwierdzania rocznego sprawozdania finansowego/skonsolidowanego sprawozdania finansowego,
- uchwały o podziale zysków, bądź pokryciu strat.

Ubiegając się o pozyskanie kredytu, dotacji, bądź w trakcie zakładania rachunku bankowego, wraz ze złożeniem dokumentów konieczne jest otrzymanie poświadczenia z oryginalną pieczątką, którą pozyskać poprzez składanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego osobiście.

Procedura ta jest nieco skomplikowana dla osób, które tymczasowo przebywają za granicą, bądź nie mają obecnie możliwości zająć się tym osobiście. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej usługi, która obejmuje składanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego przez naszych ekspertów, aczkolwiek konieczne jest udzielenie nam pełnomocnictwa.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie owej usługi, zachęcamy do kontaktu w celu nabycia wszelkich niezbędnych informacji!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.