• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSkładanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego

Od pewnego czasu składanie dokumentów do KRS musi odbywać się w formie elektronicznej. Co prawda obowiązek ten nie dotyczy wszystkich wniosków oraz dokumentów, ale w znacznej mierze tych związanych ze sprawozdaniami.

Postać elektroniczna nie obowiązuje w przypadku:
- uchwał i postanowień odnośnie zatwierdzania rocznego sprawozdania finansowego/skonsolidowanego sprawozdania finansowego,
- uchwały o podziale zysków, bądź pokryciu strat.

Ubiegając się o pozyskanie kredytu, dotacji, bądź w trakcie zakładania rachunku bankowego, wraz ze złożeniem dokumentów konieczne jest otrzymanie poświadczenia z oryginalną pieczątką, którą pozyskać poprzez składanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego osobiście.

Procedura ta jest nieco skomplikowana dla osób, które tymczasowo przebywają za granicą, bądź nie mają obecnie możliwości zająć się tym osobiście. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej usługi, która obejmuje składanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego przez naszych ekspertów, aczkolwiek konieczne jest udzielenie nam pełnomocnictwa.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie owej usługi, zachęcamy do kontaktu w celu nabycia wszelkich niezbędnych informacji!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.