• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSiedziba spółki a miejsce prowadzenia działalności

Jednym z najważniejszych zadań każdego przedsiębiorcy jest stałe pozyskiwanie nowych klientów. Nie jest to jednak proste ze względu na ogromną konkurencyjność. Każdego roku w naszym kraju otwiera się setki przedsiębiorstw, niestety tylko niewielka część z nich osiąga sukces i utrzymuje się na rynku.

Jednym ze sposobów pozyskania klientów jest korzystanie z wirtualnego biura. Nie wszyscy wiedzą, ze siedziba spółki a miejsce prowadzenia działalności mogą różnić się od siebie. Wynajęcie powierzchni biurowej w centrum miasta i wyposażenie biura wiąże się z ogromnymi kosztami, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Adres w centrum miasta stanowi jednak niezawodny sposób na pozyskanie klientów i zyskanie prestiżu. Można go osiągnąć jeśli tylko zdecyduje się na podjęcie współpracy z e-biurem. Wirtualne biuro zarejestrowane jest zazwyczaj w dogodnej lokalizacji i udostępnia swój adres innym przedsiębiorcom. Zapewnia ono także profesjonalne usługi związane z prowadzeniem biura i obsługą klientów.

Skoro wiesz już, że siedziba spółki a miejsce prowadzenia działalności mogą różnić się od siebie i chcesz zapewnić swojej firmie prestiżową lokalizację powinieneś koniecznie się z nami skontaktować.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.