• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRozliczenie podatkowe

Rozliczenie podatkowe to zadanie, z którym będzie musiał się zmierzyć każdy podmiot gospodarczy osiągający dochody. Konieczne będzie wypełnienie odpowiedniej deklaracji oraz dostarczenie jej w ściśle określonym terminie instytucjom podatkowym.

Prawidłowe rozliczenie podatkowe nie jest proste, szczególne jeśli podmiot nie porusza się w obrębie przepisów podatkowych, które w tym przypadku są kluczowe. Niektóre z grup podatników mają możliwość korzystania z przywilejów w postaci ulg podatkowych, odliczeń z różnych tytułów. Dzięki skorzystaniu z tych możliwość wartość należnego podatku zostanie odpowiednio zmniejszona na korzyść podatnika.

Nasza Kancelaria świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, proponujemy podatnikom pomoc w przeprowadzeniu rozliczenia podatkowego. Umożliwiamy Naszym Klientom możliwość kontaktowania się za pomocą różnych urządzeń, co wpływa na lepszą komunikację oraz ułatwia współpracę. Zachęcamy Państwa do kontaktu i rozmowy z naszym ekspertem, który udzieli wszystkich szczegółowych informacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.