• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRozliczenia w zakresie podatku dochodowego Kraków

Podatek dochodowy jest podatkiem, z którego obowiązkowo musi rozliczać się każde przedsiębiorstwo osiągające dochody. W celu ustalenia co miesiąc (bądź co kwartał) jego wielkości, generuje się tak zwany raport wspomagający wyliczenie zaliczki na podatek dochodowy, którego nie składa się do US. Co miesiąc (do 20 dnia kolejnego miesiąca za miesiąc poprzedni) wystarczy jedynie regulować ustalane zaliczki.

Do Urzędu Skarbowego składa się jedynie roczną deklarację (PIT-36 jeżeli przedsiębiorca wybrał podatek progresywny, PIT-36L jeśli wybrał podatek liniowy). Należy to zrobić do 30 kwietnia następnego roku podatkowego.

Obowiązki związane z podatkiem dochodowym są dla Ciebie kłopotem? Nie przejmuj się! Skorzystaj z naszej usługi – rozliczenia w zakresie podatku dochodowego Kraków. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się wszelkimi czynnościami z zakresu księgowości i finansów. W czymkolwiek masz problem, w tym Ci pomożemy! Możesz już teraz skontaktować się z konsultantem i poznać szczegóły oferty. Zachęcamy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.