• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRozliczenia PIT 2015

Uwaga! Można już składać rozliczenia PIT 2015.

Obowiązek przedkładanie w Urzędzie Skarbowym deklaracji PIT mają wszystkie osoby fizyczne, które w poprzednim roku osiągnęły dochód. Dlatego jeśli w roku 2014 uzyskałeś przychód powinieneś zabrać się do sporządzania zeznania.

Deklaracje można składać metodą tradycyjną wypełniając odpowiednie druki, które pozyskać można w każdym Urzędzie Skarbowym lub za pośrednictwem systemu internetowego udostępnianego przez Ministerstwo Finansów. Podatnik musi zalogować się we wspomnianym systemie, który wygeneruje dla niego pierwowzór deklaracji i umożliwi jej bezpośrednie wysłanie. Jest to jednak opcja dostępna tylko dla posiadających profil zaufany ePUAP bądź posługująca się podpisem elektronicznym.

Terminowe złożenie, prawidłowo wypełnionej deklaracji bywa kłopotliwe i uciążliwe. Warto więc rozliczenia PIT 2015 zlecić wykonanie tych czynności biuru rachunkowemu takiemu jak nasze. Zajmujemy się wypełnianiem deklaracji oraz przedkładaniem jej w Urzędzie Skarbowym w imieniu naszego klienta.

Zapraszamy do kontaktu i podejmowania współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.