• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja w trybie S24

Osoby, które decydują się na założenie działalności coraz częściej rezygnują z tradycyjnej wersji składania dokumentów w formie papierowej do urzędu na rzecz wysyłania formularzy elektronicznie.

Rejestracja spółki przez Internet polega na sporządzeniu umowy podmiotu gospodarczego z wykorzystaniem gotowego wzorca umowy, który zwalnia także z obowiązku ponoszenia kosztów taksy notarialnej.

Uzyskanie wpisu do eKRS wymaga założenia przez każdego ze wspólników konta, które następnie należy potwierdzić poprzez podpis kwalifikowany lub profil zaufany. Następnie przedsiębiorca wypełnia formularz i inne dokumenty niezbędnymi danymi spółki - nazwa i dane adresowe, listą wspólników, określonym przedmiotem poprzez wybór kodów PKD, a także adresem właściwego sądu rejestrowego.

Wygenerowane pisma należy podpisać przez każdą uprawnioną osobę, opłacić obowiązkowymi kosztami za wpisy i ogłoszenia np. w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, a następnie wysłać do Krajowego Rejestru Sądowego.

Na odpowiedź wnioskodawca nie musi długo czekać - urząd w ciągu 24 godzin udziela wpisu, dzięki czemu przedsiębiorca może w krótkim czasie legalnie rozpocząć pierwsze czynności na rynku.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.