• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki z o.o. w 2015

Rejestracja spółki z o.o. w 2015 roku przebiegać będzie zgodnie z nowymi rozwiązaniami jakie pojawiły się w nowelizacji ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym z grudnia 2014 roku. Głównym celem zmian jest usprawnienie całego procesu zakładania spółki oraz ulepszenie komunikacji sądów oraz urzędów, które są głównymi instytucjami odpowiedzialnymi za wpis spółki do rejestru przedsiębiorców oraz rozpoczęciu przez spółkę działalności gospodarczej.

Najważniejsza zmiana jaka się pojawiła to wyłączenie obowiązku składania przez przedsiębiorców dokumentów, które potrzebne są Urzędowi Skarbowemu, Urzędowi Statystycznemu oraz Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych. Numery NIP oraz REGON zostaną nadane spółce automatycznie. Wspólnicy spółki będą musieli złożyć jedynie wniosek o rejestrację spółki wzbogacony odpowiednimi załącznika.

Rejestracja spółki z o.o. w 2015 roku może okazać się problematyczne z uwagi na nowe rozwiązania jakie się pojawiły. Jeśli planują Państwo założenie spółki w 2015 roku zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy płynnie i bez najmniejszych problemów przeprowadzą cały proces.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.