• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRejestracja spółki z o.o. komandytowej

Założenie firmy wiąże się z wieloma sprawami do załatwienia. Bardzo dużo dokumentów, formularzy i załączników, które trzeba wypełnić.

Na czym polega rejestracja spółki z o.o. komandytowej?

Proces rejestracyjny tej spółki jest bardziej skomplikowany, czasochłonny, wymagający znajomości prawa spółek handlowych i przepisów podatkowych.
By stworzyć nowy twór, jakim jest spółka z o.o. komandytowa, potrzebna jest rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym dwóch spółek. Pierwsza powinna zostać zarejestrowana spółka z ograniczona odpowiedzialnością, później spółka komandytowa. Poprzez takie wymogi wzrastają koszty związane z zakładaniem firmy.

W dokumentach rejestrowych spółki z o.o. komandytowej należy podać: dane dotyczące spółki, dane wspólników, wysokość kapitału zakładowego spółki, granicę odpowiedzialności komandytariuszy.
Aby rejestracja spółki z o.o. komandytowej przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo warto skorzystać z porady prawnika. Umowa sp. z o.o. komandytowej musi być umiejętnie skonstruowana, by spółka mogła działać, jak powinna.
Nowa spółka powstaje z momentem wpisu do rejestru przedsiębiorców. Wtedy też nabywa określone prawa i obowiązki.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.