• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek z o.o. w Krakowie

Rejestracja spółek z o.o. w Krakowie to świetna oferta, która powstała z myślą o przyszłych przedsiębiorcach. Funkcjonowanie firmy w dużym mieście, takim jak Kraków jest bardzo opłacalne. Przez to miasto co roku przebija się duży ogrom ludzi, szczególnie turystów. Coraz więcej osób także decyduje się na mieszkanie tutaj. Dlatego łatwiej jest, jeśli chodzi o pozyskanie Klientów.

Rozważając rozpoczęcie działalności gospodarczej, należy zastanowić się nad spółką z o.o. Przecież nie bez powodu jest to najpopularniejsza spośród form zakładania przedsiębiorstw. Może być tworzona nawet przez jednego członka, a odpowiedzialność wspólników za zobowiązania jest ograniczona. Więc dlaczego nie?

Może przeraża Cię czas, jaki musisz odczekać, aż Twoja spółka zostanie założona i zarejestrowana? Tak. Jeśli chodzi o długość rejestracji spółki z o.o., faktycznie może ona być problemem. Jednak nie należy wychodzić z założenia, że kiedy pojawia się przeszkoda, to trzeba zrezygnować. Przeszkody są po to, aby je omijać. Właśnie w tym celu powstała opcja rejestracja spółek z o.o. w Krakowie. Dzięki niej zaoszczędzisz swój cenny czas, nerwy i również kolejki urzędowe nie przyprawią Cię o ból głowy. Wybierz takie rozwiązanie. Zadowolenie gwarantowane!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.