• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, to proces, który wymaga czasu i ogromnej precyzji. Zakładanie spółki z o.o. nie jest bowiem łatwe. Wymaga wypełnienia wielu dokumentów i złożenia ich w różnych urzędach. Jeśli jednak bardzo zależy ci na tym, by posiadać własną firmę, to naprawdę warto. Kiedy przejdziesz już przez wszystkie etapy, możesz rozpocząć prowadzenie biznesu, będziesz się rozwijać, a twoje życie na pewno zmieni się na lepsze.

Chcesz założyć własną firmę? Chcesz się rozwijać i zarabiać pieniądze? Skorzystaj z pomocy naszej firmy. Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z usług jakie oferujemy. Z nami wszystko załatwisz szybko i rozpoczniesz prowadzenie własnego biznesu. Twoją spółkę z o.o. zarejestrujemy w Krajowym Rejestrze Sądowym i pomożemy w dalszym procesie jej zakładania.

Jeśli interesuje cię rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i chcesz skorzystać z naszej pomocy, w każdej chwili możesz się z nami skontaktować. My udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji i sprawimy, że własna firma będzie w zasięgu twojej ręki.



ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00





Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.