• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek Warszawa

Rejestracja spółek Warszawa jest z pewnością najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko rozpocząć prowadzenie własnej działalności w dużym mieście o ogromnych możliwościach. Jesteś właśnie taką osobą? Świetnie! Warszawa czeka na Ciebie i na Twoją firmę. Zarejestruj swoją firmę w stolicy naszego kraju i ciesz się firmą z ogromną perspektywą na przyszłość.

Zdecydowałeś już, że rejestracja spółek Warszawa będzie dla Ciebie najlepszą opcją? Chcesz zarejestrować swoją spółkę, ale nie bardzo się na tym znasz i liczysz na pomoc z kogoś strony? Skorzystaj z usług profesjonalistów, które oferuje nasza firma. Proponujemy Ci zarejestrowanie takich spółek jak spółka z o.o., spółka komandytowa oraz spółko z o.o. komandytowa. Odpowiada Ci któraś z tych spółek? Skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się więcej.

Jeśli jednak wahasz się to pamiętaj, że dobrze przeprowadzona rejestracja to pierwszy krok do sukcesu. To od niej zaczyna się cała przygoda Twojej firmy. Nie zapominaj, że rejestracja przeprowadzona przez ekspertów, których oferuje nasza firma znacznie przyspieszy Ci możliwość rozpoczęcia prowadzenia działalności. Z pewnością już nie możesz się doczekać, kiedy będziesz już po całych procesach rejestracyjnych. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na rejestracje spółek w Warszawie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.