• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek Poznań

Rejestracja spółek Poznań jest doskonałą ofertą dla wszystkich zainteresowanych.

Doświadczenie może nas nauczyć, że wybór formy prowadzenia działalności ma zasadnicze znaczenie i często od niego zależy powodzenie przedsięwzięcia. Dobrym wyborem dla przyszłych przedsiębiorców są spółki. Nasza firma ma na uwadze dobro Klienta, dlatego staramy się wyjść naprzeciw Jego oczekiwaniom. W tym celu świadczymy usługi związane z rejestracją spółek. Istotne jest to, że regulacje prawne związane z zarejestrowaniem spółki mogą wydawać się przedsiębiorcom mało czytelne i nieprzejrzyste. Dzięki naszej ofercie, problem ten nie będzie Państwa dotyczył.

Rejestracja może też okazać się dla przedsiębiorców czasochłonnym zadaniem, dlatego oferując nasze usługi pomagamy zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także cenny czas.
Rejestracja spółek Poznań to dobra oferta dla Ciebie. Uwzględniamy specyfikę i wymagania wszystkich Klientów.

Nie czekaj. Skorzystaj z naszych usług.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.