• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek komandytowych w 2014

Czym tak właściwie jest rejestracja spółek komandytowych w 2014 roku? Z czym wiąże się to zadanie? Od czego zacząć i na co uważać? Podejrzewam, że te i wiele innych pytań zadaje sobie każda osoba, która planuje założyć swoją działalność gospodarczą. Nic nowego w tym, że przepisy w naszym kraju ciągle się zmieniają i trzeba być na bieżąco, bo w innym wypadku będzie można narazić się na trudny do ominięcia błąd mający znaczenie dla późniejszego prowadzenia działalności.

Co zrobić, aby wystrzec się niechcianych błędów? Gdzie szukać kruczków prawnych? Osoby, które nie mają na co dzień do czynienia z prawem, z którym wiążę się rejestracja spółek komandytowych w 2014 roku, nie będą wiedziały na co zwracać uwagę, a co zignorować.
Co zatem zrobić? Odpowiedź jest prosta: skorzystaj z usług naszej firmy, która w profesjonalny sposób będzie mogła zarejestrować Twoją spółkę, abyś w jak najbliższym terminie mógł rozpocząć działalność w swojej firmie. Masz możliwość, aby ujawnić dwie cechy, które charakteryzują każdego porządnego przedsiębiorcę, a mianowicie mam na myśli zaradność i umiejętność radzenia sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

No więc jak – ujawniasz wspomniane cechy czy ryzykujesz samodzielnym zakładaniem spółki?ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.