• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja sp z o.o. 2015

Podjęcie się kroku jakim jest rejestracja sp z o.o. 2015 to dosyć ambitna decyzja, jaką może podjąć każdy z nas. Nie wszystkim udaje się jednak pokonać tą drogę w całości, gdyż ogrom obowiązków przytłacza większość co sprawia, że rezygnują z realizacji tego celu. Czy jest to właściwa droga? Czy warto poddać się w połowie? Nie! My chętnie pomożemy Ci osiągnąć cel!

Świadczona przez nas usługa jaką jest rejestracja sp z o.o. 2015 ma na celu pomóc przedsiębiorcom pokonać cały proces zakładania działalności gospodarczej. Dobrze wiemy o tym, że amatorskie działania mogą przynieść wiele szkód już na samym starcie drogi do sukcesu, dlatego chcemy pomóc swoją wiedzą i doświadczeniem. We współpracy z naszymi klientami stosujemy takie rozwiązania, które pozwolą na maksimum korzyści przy minimalnych cenach. Wielu przedsiębiorców weszło na drogę do sukcesu dzięki nam.

Chcesz także przejść całą procedurę założenia firmy? Nasza usługa rejestracja sp z o.o. 2015 pomoże Ci to osiągnąć! Poznaj naszą ofertę, podejmij współpracę. Zapraszamy do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.