• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja firmy w Katowicach

Rejestracja firmy w Katowicach podobnie jak w przypadku innych miast w Polsce to krok do podjęcia działalności gospodarczej. Coraz częściej podmioty gospodarcze decydują się na prowadzenie własnej firmy, bardzo często w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółka z o.o. posiada osobowość prawną i umożliwia ograniczenie odpowiedzialności wspólników za zobowiązania spółki. Jej zaletą jest także wielkość minimalnego kapitału zakładowego, który w przypadku tej spółki wynosi 5 000 zł. Jeśli mieszkają Państwo w województwie śląskim i marzą Państwo o własnej działalności w formie spółki z o.o. to usługa rejestracja firmy w Katowicach jest idealną propozycją.

Szereg czynności formalnych, które wiążą się z założeniem spółki może przerazić nie jednego przyszłego przedsiębiorcę. Nie warto jednak rezygnować, wystarczy skontaktować się z naszą Kancelarią a nasi specjaliście zajmą się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności. Jeśli interesuje Państwa działalność w innej formie na przykład w formie spółki komandytowej, spółki z o.o. komandytowej również i takie usługi posiadamy w naszej ofercie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.