• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówRejestracja firmy

Rejestracja firmy to nic innego jak założenie firmy. Każdy, kto chce otworzyć własną działalność gospodarczą musi ją zarejestrować. To wiąże się z czasochłonnym procesem, który bardzo często zniechęca przedsiębiorców do podjęcia jakichkolwiek działań. A to przecież nie o to chodzi! Jeżeli podejmujesz się jakiegoś celu, to musisz go zrealizować do końca. Nie możesz poddać się w połowie walki. Pamiętaj, że pokonanie przeszkód na drodze do sukcesu da Ci ogromną satysfakcję na mecie.

Rejestracja firmy może odbyć się na dwa sposoby. Jednym z nich jest działanie „na własną rękę”, czyli załatwianie wszelkich spraw samemu. Jeżeli obracasz się w dziedzinie prawa gospodarczego, to rejestracja firmy nie będzie stanowiła dla Ciebie kłopotu.
Jeżeli jednak należysz do osób, które nie mają zielonego pojęcia na temat zakładania firm, jednak chcą spróbować swoich sił , to warto byś skorzystał z usług oferowanych przez naszą firmę. W naszej ofercie znajdziesz pomoc w rejestracji spółki z oo i spółki komandytowej. Jeżeli wybierzesz ten sposób na rejestrację działalności, to będziesz mógł prowadzić firmę już po kilku dniach.

Podejmij wyzwanie założenia własnej działalności gospodarczej! Podejmij to wyzwanie z nami! Skontaktuj się i zarejestruj wybraną przez Ciebie spółkę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki