• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrzeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej

Doskonale wiemy, że przeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej jest procesem skomplikowanym i trudnym do opanowania. Prawdą jest, że istnieją osoby, dla których ryzyko samodzielnego założenia własnej działalności gospodarczej nie jest straszne. Nasza firma pomaga jednak tym, którzy liczą na wsparcie w początkowym etapie na drodze do sukcesu.

Przeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej to specjalność naszych doradców, którzy osiągnęli najwyższy poziom w zakładaniu spółek dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Od lat nasza firma pomaga młodym, nowym przedsiębiorcom na rynku firm. Założenie działalności wiąże się z pokonaniem trudnej drogi, która przyniesie sukces. O dążeniu do sukcesu możemy mówić wtedy, gdy pokonany zostanie pierwszy etap, czyli rejestracja spółki komandytowej. Warto więc skorzystać z pomocy naszej firmy, która oferuje przeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej w najbardziej profesjonalny sposób. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się sprostać wszystkim jego wymaganiom.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat tego, jak możemy Ci pomóc. Przeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej dla nas nie jest tak skomplikowane, jak z pewnością dla Ciebie, ponieważ dzień w dzień mamy z tym do czynienia. Skorzystaj z naszej pomocy i załóż bezpieczną firmę od podstaw.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.