• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrzeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej

Doskonale wiemy, że przeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej jest procesem skomplikowanym i trudnym do opanowania. Prawdą jest, że istnieją osoby, dla których ryzyko samodzielnego założenia własnej działalności gospodarczej nie jest straszne. Nasza firma pomaga jednak tym, którzy liczą na wsparcie w początkowym etapie na drodze do sukcesu.

Przeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej to specjalność naszych doradców, którzy osiągnęli najwyższy poziom w zakładaniu spółek dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Od lat nasza firma pomaga młodym, nowym przedsiębiorcom na rynku firm. Założenie działalności wiąże się z pokonaniem trudnej drogi, która przyniesie sukces. O dążeniu do sukcesu możemy mówić wtedy, gdy pokonany zostanie pierwszy etap, czyli rejestracja spółki komandytowej. Warto więc skorzystać z pomocy naszej firmy, która oferuje przeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej w najbardziej profesjonalny sposób. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się sprostać wszystkim jego wymaganiom.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat tego, jak możemy Ci pomóc. Przeprowadzenie rejestracji spółki komandytowej dla nas nie jest tak skomplikowane, jak z pewnością dla Ciebie, ponieważ dzień w dzień mamy z tym do czynienia. Skorzystaj z naszej pomocy i załóż bezpieczną firmę od podstaw.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.