• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrzekształcenie działalności w spółkę z o.o.

Z upływem czasu forma prawna prowadzonej działalności gospodarczej może okazać się mało optymalnym rozwiązaniem. Rozwój firmy, zwiększenie jej obrotów, pozyskanie nowych wspólników wymagać może dostosowanie formy prawej.

Przekształcenie działalności w spółkę z o.o. to rozwiązanie bardzo korzystne dla przedsiębiorców, którym zależy na ograniczeniu odpowiedzialności za zobowiązania finansowe jakie zostały zaciągnięte przez spółkę. Prowadząc wieloosobową spółkę z o.o. podmioty gospodarcze mają możliwość optymalizacji działalności gospodarczej poprzez uniknięcie obowiązku opłacania składek na ubezpieczenie społeczne. Spółka z o.o. prowadzi pełną księgowość co daje pełen obraz prowadzonej działalności i pomaga w opracowywaniu różnorodnych strategii.

Przekształcenie działalności w spółkę z o.o. wymagać będzie od przedsiębiorcy wykonaniu kilku formalności. Jeśli planują Państwo zmianę formy prawnej swojej firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością zapraszamy do kontaktu za naszą Kancelarią, nasi eksperci przeprowadzą cały proces w Państwa imieniu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.