• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrzekształcenie działalności w spółkę z o.o.

Z upływem czasu forma prawna prowadzonej działalności gospodarczej może okazać się mało optymalnym rozwiązaniem. Rozwój firmy, zwiększenie jej obrotów, pozyskanie nowych wspólników wymagać może dostosowanie formy prawej.

Przekształcenie działalności w spółkę z o.o. to rozwiązanie bardzo korzystne dla przedsiębiorców, którym zależy na ograniczeniu odpowiedzialności za zobowiązania finansowe jakie zostały zaciągnięte przez spółkę. Prowadząc wieloosobową spółkę z o.o. podmioty gospodarcze mają możliwość optymalizacji działalności gospodarczej poprzez uniknięcie obowiązku opłacania składek na ubezpieczenie społeczne. Spółka z o.o. prowadzi pełną księgowość co daje pełen obraz prowadzonej działalności i pomaga w opracowywaniu różnorodnych strategii.

Przekształcenie działalności w spółkę z o.o. wymagać będzie od przedsiębiorcy wykonaniu kilku formalności. Jeśli planują Państwo zmianę formy prawnej swojej firmy na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością zapraszamy do kontaktu za naszą Kancelarią, nasi eksperci przeprowadzą cały proces w Państwa imieniu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.