• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie spółki z o.o.

Prowadzenie spółki z o.o. to nie lada wyzwanie. Złożenie własnej działalności gospodarczej w tej formie sprowadza na przedsiębiorcę coraz to nowe obowiązki. Utrudnienia wynikają przede wszystkim z faktu iż spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do grupy podmiotów w których obowiązkowe jest prowadzenie księgowości w pełnej jej formie.

Nie jest to jednak żadnym problemem dla przedsiębiorców, którzy potrafią radzić sobie w każdej sytuacji. Większość z nich posługuje się sprytem i decyduje się powierzyć prowadzenie spółki z o.o., w tym jej księgowości firmie zewnętrznej, na przykład biuru rachunkowemu albo samodzielnej księgowej. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne ponieważ likwiduje konieczność posiadania wiedzy z dziedziny rachunkowości oraz bieżącego śledzenia nieustannie zmieniających się rozporządzeń i przepisów prawnych związanych z działalnością gospodarczą.

Gdyby nie to rozwiązanie, jestem przekonana, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie byłaby tak często wybieraną przez przedsiębiorców formą prowadzenia własnej firmy z o.o..Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.