• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie spółki z o.o.

Prowadzenie spółki z o.o. to nie lada wyzwanie. Złożenie własnej działalności gospodarczej w tej formie sprowadza na przedsiębiorcę coraz to nowe obowiązki. Utrudnienia wynikają przede wszystkim z faktu iż spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do grupy podmiotów w których obowiązkowe jest prowadzenie księgowości w pełnej jej formie.

Nie jest to jednak żadnym problemem dla przedsiębiorców, którzy potrafią radzić sobie w każdej sytuacji. Większość z nich posługuje się sprytem i decyduje się powierzyć prowadzenie spółki z o.o., w tym jej księgowości firmie zewnętrznej, na przykład biuru rachunkowemu albo samodzielnej księgowej. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne ponieważ likwiduje konieczność posiadania wiedzy z dziedziny rachunkowości oraz bieżącego śledzenia nieustannie zmieniających się rozporządzeń i przepisów prawnych związanych z działalnością gospodarczą.

Gdyby nie to rozwiązanie, jestem przekonana, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie byłaby tak często wybieraną przez przedsiębiorców formą prowadzenia własnej firmy z o.o..

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.