• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie rozliczeń kadr i płac w Krakowie

Wymagania stawiane przy prowadzeniu dokumentacji kadrowej nie dla wszystkich przedsiębiorców są tak samo jasne. Wciąż pojawiające się niepotrzebne błędy można jednak zminimalizować. W jaki sposób? Powierzając prowadzenie obsługi kadrowo – płacowej biuru rachunkowemu. Zatem prowadzenie rozliczeń kadr i płac w Krakowie przy pomocy specjalistów to idealny wariant dla właścicieli przedsiębiorstw, którzy do tej pory samodzielnie zajmowali się sporządzaniem dokumentacji kadrowej. Wśród naszych usług wymienić możemy:

- prowadzenie akt osobowych pracowników,
- przygotowywanie umów, wypowiedzeń, świadectw pracy,
- prowadzenie ewidencji czasu pracy,
- sporządzanie harmonogramów czasu pracy,
- opracowywanie regulaminów, np. regulaminu pracy czy wynagradzania,
- sporządzanie list płac,
- monitorowanie okresowych badań lekarskich.

Oczywiście to nie wszystko co jesteśmy w stanie zaoferować. Prowadzenie rozliczeń kadr i płac w Krakowie to usługa skierowana do wszystkich przedsiębiorców zatrudniających pracowników, niezależnie od ich ilości.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.