• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie pełnej księgowości w Krakowie

Prowadzenie pełnej księgowości w Krakowie polega głównie na uzupełnianiu ksiąg handlowych, co nie jest bardzo proste. Jeśli się na tym nie znamy, lepiej nie róbmy tego samemu. Mogą powstać niepotrzebne błędy, które mogą sprowadzić na nas pewne kłopoty. Lepiej zatrudnić księgową lub biuro rachunkowe i być pewnym, że wszystkie dokumenty uzupełnianie są we właściwy sposób. Bo nie tylko księgi rachunkowe trzeba prowadzić. Musimy także sporządzać sprawozdania finansowe oraz gromadzić i przechowywać we właściwy sposób dowody księgowe. Zobowiązani jesteśmy także do wyceny aktywów i pasywów oraz ustalania wyniku finansowego.

Prowadzenie pełnej księgowości w Krakowie to jedna z usług jakie oferuje nasza firma. Wiemy bowiem, że nie każdy sobie z tym radzi i nie każdy ma na to odpowiednio dużo czasu. Dlatego jeśli tylko potrzebujesz przy tym pomocy, to skontaktuj się z nami. Rozliczamy firmy o każdej formie działalności, dlatego niezależnie od tego, czy prowadzisz spółkę z o.o., czy komandytową możesz się z nami kontaktować.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.