• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie pełnej księgowości w Krakowie

Prowadzenie pełnej księgowości w Krakowie polega głównie na uzupełnianiu ksiąg handlowych, co nie jest bardzo proste. Jeśli się na tym nie znamy, lepiej nie róbmy tego samemu. Mogą powstać niepotrzebne błędy, które mogą sprowadzić na nas pewne kłopoty. Lepiej zatrudnić księgową lub biuro rachunkowe i być pewnym, że wszystkie dokumenty uzupełnianie są we właściwy sposób. Bo nie tylko księgi rachunkowe trzeba prowadzić. Musimy także sporządzać sprawozdania finansowe oraz gromadzić i przechowywać we właściwy sposób dowody księgowe. Zobowiązani jesteśmy także do wyceny aktywów i pasywów oraz ustalania wyniku finansowego.

Prowadzenie pełnej księgowości w Krakowie to jedna z usług jakie oferuje nasza firma. Wiemy bowiem, że nie każdy sobie z tym radzi i nie każdy ma na to odpowiednio dużo czasu. Dlatego jeśli tylko potrzebujesz przy tym pomocy, to skontaktuj się z nami. Rozliczamy firmy o każdej formie działalności, dlatego niezależnie od tego, czy prowadzisz spółkę z o.o., czy komandytową możesz się z nami kontaktować.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.