• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie księgowości dużej firmy

Prowadzenie księgowości dużej firmy zazwyczaj wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również i poświęcenia czasu, którego przedsiębiorcom najczęściej brakuje. Dlatego właśnie w większości dużych firm księgowość prowadzona jest przez podmiot zewnętrzny – biuro rachunkowe lub księgową.

Zatrudnienie księgowej lub podjęcie współpracy z wyspecjalizowanym podmiotem zewnętrznym daje przedsiębiorcy czas na zajęcie się prowadzeniem firmy. Daje to również gwarancję, że wszystkie obowiązki zostaną wykonane, a formalności zostaną dopełnione w sposób należyty i przede wszystkim terminowo.

Nie warto samodzielnie podejmować się prowadzenia księgowości jeśli nie posiada się doświadczenia i wiedzy w tym zakresie. Może to prowadzić do popełnienia błędów w ewidencji czy rozliczeniach podatkowych.

Dlatego jeśli tylko są Państwo zainteresowani powierzeniem rachunkowości swojej firmy ekspertom, zapraszamy do kontaktowania się z naszym biurem obsługi Klienta, zapoznania z naszą ofertą i podjęcia współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.