• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie księgi PiR

Prowadzenie księgi PiR to uciążliwe i czasochłonne zadanie. Muszą je jednak wykonywać tylko i wyłącznie wybrane podmioty czyli przede wszystkim osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki partnerskie i jawe, których właścicielami są osoby fizyczne, ale tylko i wyłącznie jeżeli ich dochód netto ze sprzedaży nie przekroczył 1 200 000 euro.
Prowadzenie księgi PiR jest także obowiązkiem:

- osób zajmujących się działaniami produkcji rolnej, jeżeli wyrażą taki zamiar,
- osób prowadzących działalność gospodarczą w formie agencji i umów zlecenia,
- duchownych, którzy zrezygnowali z prawa do korzystania ze zryczałtowanego podatku dochodowego,
- armatorów zdefiniowanych na podstawie ustawy o podatku tonażowym.

Jeżeli należysz do którejś z wymienionych przeze grupy i szukasz firmy, której przekażesz obowiązek prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów, chętnie Ci pomożemy i nawiążemy współpracę. Napisz do nas lub zadzwoń, a nasi eksperci przekażą Ci szczegóły dotyczące naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.