• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie KPiR w Krakowie

Księgowość w firmie nie jest łatwo prowadzić. Niestety jest to konieczne i nie można od tego uciec. Chyba że zatrudnimy kogoś do pomocy. Warto to zrobić, gdyż np. księgowa bardzo dobrze zna się na wszystkim, co związane z księgowością.

Jeśli chodzi o prowadzenie KPiR w Krakowie, to dzięki naszej firmie może to być bardzo proste i nie będzie wymagało poświęcania czasu. Specjaliści pracujący u nas na bieżąco śledzą zmiany w polskim prawie i wiedzą jak prawidłowo prowadzić firmę. Mogą zrobić za ciebie dosłownie wszystko. Solidnie poprowadzą księgowość i dodatkowo udzielą ci wielu cennych porad i wskazówek.

Przy prowadzeniu uproszczonej księgowości nie ma już tak dużego problemu jak przy pełnej, ale nie oznacza to, że jest ona zupełnie prosta. Aby ją prowadzić trzeba znać wiele technik i zasad, by niepotrzebnie nie popełnić błędów. Dlatego warto skorzystać z oferty naszej firmy. Prowadzenie KPiR w Krakowie to jedna z wielu naszych usług. Nie czekaj, tylko zadzwoń, poznaj szczegóły naszej oferty i już nigdy nie martw się księgowością.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00