• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProcedura rejestracji firmy

Każdy przedsiębiorca, którzy planuje otworzenie działalności gospodarczej musi przejść przez etap jakim jest „procedura rejestracji firmy”. Jest to proces skomplikowany i czasochłonny. Często przedsiębiorców przerażają wszystkie formalności z tym związane i szukają sposobów na założenie firmy, ale z pominięciem pewnych etapów.

Z racji tego, ze procedura rejestracji firmy jest męcząca i problemowa, to na rynku istnieją firmy, których celem jest ułatwienie życia przedsiębiorców. Swoją pracę opierają na pomocy innym podczas zakładania działalności. Warto więc skorzystać z ich pomocy i nie brać wszystkiego na siebie, gdyż to tylko oddali Cię od Twojej firmy. Faktem jest, że im szybciej założysz firmę, tym szybciej zacznie ona generować dla Ciebie zyski. Nierozsądnym wyjściem było by powierzanie swojej firmy w nieodpowiednie ręce, więc nasza firma rusza Ci z pomocą. Nasz szereg specjalistów dzięki swojemu doświadczeniu profesjonalnie założy Twoją działalność.

Procedura rejestracji firmy jest skomplikowana, więc skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się o szczegółach naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00