• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośredniczenie w zakupie spółki

Nasza firma oferuje pośredniczenie w zakupie spółki. Zajmujemy się poszukiwaniem podmiotów, które przedsiębiorcy zgłaszający się do nas mogliby nabyć. Posiadamy również bazę spółek, dzięki której możemy zaoferować szeroki wachlarz firm do nabycia. Wystarczy, że zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, businessman zgłosi się do nas, a my przedstawimy mu swoją ofertę: zajmiemy się szukaniem odpowiednich podmiotów, uregulowaniem kwestii prawnych a nawet aktualizacją danych w KRS. Zdajemy sobie sprawę jak trudno jest znaleźć podmiot spełniający oczekiwania i dostosowany do planowanego profilu działalności. Wiemy również jak ciężko jest znaleźć uczciwych sprzedawców, dlatego też staramy się naszym Klientom zapewnić pełne bezpieczeństwo w czasie dokonywania zakupu.

Pośredniczenie w zakupie spółki to zajęcie, którym zajmujemy się niemal codziennie, dlatego też posiadamy doświadczenie pozwalające nam zagwarantować satysfakcję z dokonanej transakcji nabycia firmy. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokonaniem zakupu za pośrednictwem naszej firmy, zachęcamy dok kontaktowania sięDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00