• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośrednictwo w zakupie spółek

Pośrednictwo w zakupie spółek jest usługą, która jest oferowana przez naszą firmę. Dzięki niej osoby, które pragną dokonać zakupu spółki, mogą w znacznie szybszym tempie zrealizować swoje plany. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu jest w stanie w szybkim tempie znaleźć dla Państwa odpowiednią spółkę.

Pośrednictwo w zakupie spółek jest świadczone w Kancelarii Notarialnej w dogodnym terminie i miejscu. Tam podpisywana jest umowa kupna udziałów oraz niezbędne uchwały. Następnie należy wybrać nowy zarząd spółki, który musi złożyć podpisy u notariusza. Proces transakcji trwa około 2 dni, dzięki temu przedsiębiorca może rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej bardzo szybko.

Po zakupie spółki za pomocą naszej firmy Klient otrzymuje pełną jej dokumentację tj. NIP, REGON, wpis do KRS oraz zaświadczenia o niezaleganiu w Urzędzie Skarbowym oraz ZUS-ie.

Koszt zakupu spółki uzależniony jest od jej stażu, ilości posiadanych aktywów oraz prestiżu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00